moda do pracy

Bardzo wiele kobiet zastanawia się jakie damskie buty wybrać do pracy. Jeżeli nie obowiązuje nas bardzo rygorystyczny dress code to możemy postawić na sandałki czy czy wygodne obuwie sportowe. O wiele trudniej wybrać odpowiednie buty jeśli każdego dnia, bez względu na pogodę musimy wyglądać elegancko.

Klasyka i wygoda

Na początek musimy zaznaczyć, że buty muszą mieć zawsze zakryte place, dlatego nawet najmodniejsze sandałki odpadają w przedbiegach. Dozwolona jest za to odkryta pięta. Na szczęście obowiązujące trendy nam sprzyjają. W sklepach bez większego problemu znajdziemy modne buty CCC dla kobiet właśnie z odkrytą pietą. Jeśli decydujemy się na taki model obuwia musimy zadbać o wygląd naszych stóp. Nie możemy zaniedbywać nie tylko peniuaru, ale najważniejsze jest usuwanie martwego naskórka i nawilżanie skóry stóp. Jeżeli temperatury są bardzo wysokie, to możemy dodatkowo zainwestować w specjalny dezodorant do stóp. Jeśli chodzi o obcasy, to ekstremalnie wysokie nie sprawdzą się zbyt dobrze. Zwłaszcza że będziemy musiały w spędzić ponad 8 godzin. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się czółenka na stabilnym słupku. Inne opcje to kobiece balerinki bądź lordsy. Ten ostatni model obuwia pochodzi wprost z męskiej szafy.

Jakie buty będą najwygodniejsze?

Odpowiednio dobrany fason to nie wszytko. Musimy też zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego wykonane są wybrane przez nas buty CCC na deezee.pl. Powinien on odprowadzać nadmiar potu. Bardzo dobrze sprawdzą się czółenka czy balerinki wykonane z naturalnej skóry.