Najmodniejsze torebki na lato

biała torebka

Najmodniejsze torebki na lato

W nadchodzącym sezonie letnim nie będzie wielkich niespodzianek. Zeszłoroczne trendy częściowo utrzymają się w modzie, urozmaicane niekiedy nowymi elementami. Torebka damska, niezbędny element codziennych stylizacji, nabiera charakteru, a niekiedy staje się główny bohaterem stroju. Projektanci postarali się, aby lato 2020 roku nie było w modzie nudne.

Swoboda stylu

Różnorodność letnich wzorów damskich torebek pozwoli na zachowanie indywidualizmu i bezpieczne dopasowanie dodatków do własnych potrzeb. Nadal w modzie są duże torby, które pomieszczą wszystkie niezbędne szpargały. Obok klasycznych shopperek i listonoszek w stylizacjach pojawiają się wygodne, miękko układające się torby hobo oraz pojemne worki. Nowością jest szerokie wykorzystanie rafii. Letnia plecionka pojawia się nie tylko w casualowych wzorach, ale również w eleganckich torbach do biura.

Na wieczorne wyjścia obowiązkowym dodatkiem nadal pozostaje klasyczna kopertówka. Dla lubiących zabawę modą, alternatywą pozostają niewielkie minimalistyczne torebeczki, które bardziej pełnią rolę modnego dodatku porównywalnego do biżuterii, niż praktycznej torebki. Odpowiednio dobrane mogą być zachwycającym, przyciągającym wzrok elementem stroju.

Zabawa kształtem

Więcej niespodzianek dostarczą na pewno proponowane kształty torebek. Pojawia się asymetria, tłoczenia, pikowania oraz fantazyjne interpretacje klapek, frędzli oraz uchwytów. Nierówność kształtu cechuje nie tylko poszczególne elementy galanterii, ale również same torebki (zerknij tu). Nietypowe kształty podkreślane są dodatkowo kontrastowymi kolorami, fakturą oraz łączeniem różnego rodzaju materiałów. Letni design daleki jest od monotonni, a kreatywność projektantów nie ma granic.

Feeria barw

W tegorocznym sezonie utrzymają się jasne barwy dodatków. Modne będą dziewczęce, delikatne pastele, z kanarkową żółcią i pudrowym różem na czele. Do codziennych stylizacji śmiało wdarła się również czysta biel, czasem przełamywana innym kolorem. Żywe, optymistyczne barwy obowiązują również wieczorem, choć kolorami nocy pozostają srebro i złoto, które projektanci śmiało łączą ze sobą w jednym modelu. Zaskakujący miks kolorów towarzyszyć będzie do końca sezonu, częściowo zastępując kwiatowe printy z poprzednich sezonów. Dla bardziej konserwatywnych kobiet pozostają jednolite torebki w odważnych kolorach, które pięknie zaakcentują letnie stylizacje.