czółenka ślubne

Każda Panna Młoda w czasie swojego ślubu chce wyglądać naprawdę wyjątkowo. Dlatego nikogo nie dziwią długie poszukiwania idealnej sukni ślubnej. Idealna kreacja powinna skutecznie maskować niedoskonałości naszej sylwetki oraz przede wszystkim podkreślać to co w nas najpiękniejsze. Jednak odpowiednia sukienka to oczywiście nie wszystko. Bardzo ważny jest też dobór odpowiedniego obuwia.

Jakie buty wybrać na ślub?

Idealne obuwie ślubne musi być wygodne, wszak w tym wyjątkowym dniu, każda Panna Młoda chce przetańczyć całą noc… Dlatego jeśli na co dzień nie nosimy ekstremalnie wysokich szpilek to i w dniu wesele raczej się nie sprawdzą. Zdecydowania lepiej wybrać czółenka na solidnym słupku. Taki obcas zapewnia wygodę i stabilność w czasie chodzenia. Przed weselem warto buty porządnie rozchodzić, dzięki temu unikniemy problemu z poobcieranymi i obolałymi stopami. Wygodne buty (zobacz te) sprawią, że bez problemu przetańczymy całą noc.

Przyda się też obuwie na zmianę. Mogą to być baleriny bądź trampki. Na sklepowych półkach znajdziemy modele stworzone specjalnie z myślą o Pannach Młodych.

Jak zaoszczędzić na obuwiu ślubnym?

jeżeli zależy nam na wygodnym obuwi dobrej jakości, to zrezygnujmy z typowych butów ślubnych. Typowe damskie buty ślubne kosztują bardzo często trzy razy drożej niż standardowe czółenka czy szpilki. Modne buty dla kobiet ze standardowych kolekcji sprawdzą się równie dobrze. Dodatkowo takie buty będą doskonale pasować do wielu codziennych stylizacji, co jest niemożliwe jeśli zainwestujemy w bardzo ekstrawaganckie obuwie.